KONST / Litografier / Färglitografi 13072411
nr 1307 2411
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1981, ej numrerad, 26x40 cm
Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:33:00
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr